Florbal Svitavy (https://www.florbal-svitavy.cz/)

Povinnosti

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

INFORMACE

  • Každý člen je povinen hradit členské příspěvky vztahující se vždy na období jednoho kalendářního roku.
  • Platba členských příspěvků za období jednoho kalendářního roku je nově rozdělena do dvou plateb za konkrétní pololetí.
  • Členské příspěvky se prioritně hradí bezhotovostně na bankovní účet.
  • Pokyny a podrobnosti k platbě naleznete v Klubovém informačním systému.

 

VÝŠE PŘÍSPĚVKŮ

  • V případě sourozenců má druhé dítě slevu 50 % na platbu oddílových příspěvků.
  • Možnost individuální dohody na splátkách příspěvků.
  • Členové oddílu, kteří pro oddíl zprostředkují dar nebo sponzorství ve výši alespoň 5 000 Kč, jsou od všech příspěvků osvobozeni.

Čestný člen

50 Kč/rok

bez omezení věku

omezené výhody

Hráč/ka do 18 let

4 000 Kč/rok

3 600 Kč – oddíl

400 Kč – TJ

Hráč/ka od 18 let

4 400 Kč/rok

3 800 Kč – oddíl

600 Kč – TJ

 

SLEVY NA PŘÍSPĚVCÍCH

  • oddíloví trenéři a rozhodčí
  • v případě sourozenců má druhé dítě slevu 50 % na platbu oddílových příspěvků do věku 18 let u mladšího ze sourozenců
  • členové oddílu, kteří pro klub zprostředkují dar nebo sponzorství ve výši alespoň 5000 Kč, jsou od všech příspěvků osvobozeny

 

CO ZÍSKÁTE?

o čem je členství v FbK Svitavy

+ Bezplatné využití sportovišť

V rámci pravidelných i mimořádných tréninkových jednotek můžete bezplatně využívat komfort moderního sportovního zázemí, které je ve městě Svitavy k dispozici.

 

+ Odborný dohled

U mladších hráčů a nováčků se nesnažíme okamžitě zaměřovat pouze na florbal a naši trenéři dbají na sportovní všestrannost. V rámci tréninků se dostane i na jiné sportovní aktivity.

 

+ Slevy na florbalové vybavení Unihoc, Zone a FAT PIPE

Díky spolupráci se svitavskou firmou Omniasport mohou členové využít výhodnou nabídku na florbalový sortiment Unihoc, Zone a Fat Pipe. Jaké slevy a jak objednávat členové najdou v sekci "Výhody" a v Klubovém informačním systému (KIS) nebo přímo na prodejně Omniasport na Soudní ulici.

 

+ Pojištění

Každý aktivní sportovec je na základě smlouvy Českého olympijského výboru se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou pojištěn v rámci oficiálních utkání a společné dopravy na ně.

+ Zlevněný vstup pro regeneraci

Unavený po tvrdém tréninku či soutěžním utkání? Můžeš využít zlevněný vstup do regenerační části tribuny Svitavského stadionu s vířivkou.
 

 

+ Všestranný rozvoj

U mladších hráčů a nováčků se nesnažíme okamžitě zaměřovat pouze na florbal a naši trenéři dbají na sportovní všestrannost. V rámci tréninků se dostane i na jiné sportovní aktivity.

  

+ 100% pokryté startovné

Abyste se svým týmem mohli nastoupit do ligových utkání nemusíte se o nic starat. Klub hradí veškeré startovné a soutěžní kauce. Pouze hráči starší 18 let jsou povinni zaplatit licenci 500 Kč za sezónu.
 

 

+ Být součástí florbalové rodiny

Florbalistů je v České republice více než 74 000, což je řadí hned za fotbal na 2. místo mezi největšími sporty u nás. I ty se můžeš stát součástí této velké florbalové rodiny a party v FbK.

 

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Každý hráč musí mít v době nastoupení k utkání platný lékařský posudek pro hraní florbalu v souladu s platnou legislativou Českého florbalu a MZ. Více informací na webu www.ceskyflorbal.cz nebo u trenéra dané kategorie. Formulář ke stažení viz níže.

 
Formulář ZDE